Strefa przewoźnika Strefa klienta

Spedimex partnerem akcji społecznej "Łap za biust".

Wrzesień 28, 2021

Spedimex włączył się do akcji "Łap za biust" organizowanej przez Gazetę Wyborczą w szczytnym celu – propagowania badań profilaktycznych w kierunku wczesnego wykrycia raka piersi.

Tegoroczna edycja akcji społecznej "Łap za biust" to cykl wydarzeń promujących profilaktykę zdrowotną. To między innymi webinar: Rak piersi – fakty i mity, dostępny w dwóch wersjach językowych https://bangdone.pl/lapzabiust/
Akcja umożliwia także wykonanie bezpłatnych badań profilaktycznych czy odbycia szkoleń z udziałem fantomów.

To już kolejna odsłona akcji społecznej. Jej hasło ma nawiązywać do samobadania piersi oraz do innych badań profilaktycznych.
Dzięki temu możliwe jest szybkie wykrycie zmian, które na wczesnym etapie można szybko wyleczyć.

Nie bez powodu akcja przeprowadzana jest na przełomie września i października. Październik od wielu lat uznawany jest na całym świecie za miesiąc świadomości raka piersi (ang. Breast Cancer Awareness Month).
15 października przypada Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi, którego symbolem jest różowa wstążka.

Trzymajcie się zdrowo!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania, łączenia z innymi danymi posiadanymi przez Administratora oraz zmiany ustawień plików cookies, a także ich usuwania z przeglądarki internetowej, znajdują się w Polityce prywatności.

Akceptuję